Ładowanie

O NAS

TopZakopane.pl to portal dedykowany wszystkim tym, którym zależy na szybkiej i bezpiecznej rezerwacji noclegu w Zakopanem, Kościelisku, Bukowinie i Białce Tatrzańskiej. W naszej ofercie znajduje się aż 345 obiektów położonych w tej okolicy! Dzięki nowoczesnej wyszukiwarce można je jednak z łatwością przefiltrować tak, by zaoszczędzić sobie czasu na przeglądaniu ofert niedostosowanych do naszych oczekiwań. 

Nie znajdziecie tu przypadkowych kwater i pensjonatów. Dominantę naszej oferty stanowią komfortowe domki i luksusowe apartamenty. Ich ceny są jednak na tyle atrakcyjne, że nie powinny przekroczyć standardowego urlopowego budżetu. Dotyczy to zwłaszcza wieloosobowych domków i apartamentów, gdzie koszty dzielą się między wszystkie, rezydujące w danym miejscu osoby.

Bardziej wymagającym klientom proponujemy ekskluzywne apartamenty z basenem. W Zakopanem i okolicach jest coraz więcej miejsc, gdzie można liczyć nie tylko na oszałamiające widoki, ale także na relaks w SPA.

Znajdzie się też coś dla tradycjonalistów spragnionych górskiego folkloru. Takim osobom polecamy luksusowe domki położone na urokliwych górskich polanach. Są to zarówno tradycyjne drewniane, domki z bali, jak i nowoczesne wille.

Sami zdecydujcie co najbardziej odpowiada waszym upodobaniom

Jeśli którakolwiek z ofert budzi Wasze wątpliwości nie wahajcie się z nami skontaktować. Jesteśmy stale do waszej dyspozycji. Wystarczy zadzwonić lub napisać do nas e-mai. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i udzielimy niezbędnych wskazówek odnośnie dojazdu i szczegółów oferty.